Со нашата најнова технологија за екран на допир, сета дивина на градот ви е на дофат. Touch Pro има Online пребарувач, кој ви овозможува да пронајдете места од интерес и локални знаменитости, а потоа да ве упати директно кон нив. А со модерниот и елегантен изглед, дефинитивно ќе се издвоите од другите.
  Range Rover Evoque можеби е роден во дивина, но е совршено адаптиран на градот.

  Контактирајте нè и искористете ја атрактивната промотивна понуда за Evoque веќе за 42.900 € која важи за моделите на залиха:

  • 2.0 TD4 дизел 150 КС
  • Погон на сите тркала 4WD
  • Aвтоматски менувач со 9 брзини
  • Алуминиумски 18” тркала
  • Систем за навигација InControl Touch
  • Bluetooth® и систем за говорни команди
  • Паркинг сензори напред и назад
  • Задна паркинг камера
  • Двозонски автоматски клима-уред

  КОНТАКТИРАЈТЕ НЀ

  * Цената во денари изнесува 2.651.220 денари и се однесува за верзијата RR Evoque 2.0d TD4 150HP 4WD со вклучен промотивен попуст.
  Комбинираната потрошувачка на гориво кај оваа верзија изнесува 4.9 l/100 km, а емисијата на CO2 изнесува 129 g/km. Прикажаниот изглед на автомобилот е симболичен и не се однесува на оваа промоција.